12. Augusts 2020.

No 7. līdz 9.augustam, Olimpiskā centra “Limbaži” airēšanas bāzē notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās sporta skolas “Spars” sportisti treneru Rūtas Šaubergas un Ojāra Burkovska vadībā.

Lieliski čempionātā startēja Rinalds Ozolnieks, kurš trīs dienu laikā tika pie piecām medaļām. Sudraba medaļas Rinalds izcīnīja kanoe četriniekos 200m distancē kopā ar A.Podenski (Limbažu un Salacgrīvas NSS), S.Leščinski (Prestol) un A.Grišānu (Brocēnu BJSS), kanoe četriniekos 1000m distancē kopā ar A.Podenski (Limbažu un Salacgrīvas NSS), S.Leščinski (Prestol) un K.Kacaru (Limbažu un Salacgrīvas NSS) un kanoe četriniekos 500m distancē kopā ar A.Podenski (Limbažu un Salacgrīvas NSS), S.Leščinski (Prestol) un B.Lonski (Jelgava). Bronzas medaļas kanoe vieninieku 1000m distancē un kanoe divniekos 200m distancē kopā ar V.Upenieku (Jelgavas BJSS).

Jēkabs Kalenda izcīnīja 10.vietu smaiļošanas vieniniekos 200m distancē, bet junioru ieskaitē ierindojās 1.vietā un nostiprinājās Latvijas izlases sastāvā, kas dod tiesības piedalīties Olympic Hopes sacensībās, kas septembrī plānotas Ungārijā. Vēl Jēkabs izcīnīja divas piektās vietas smaiļošanas četriniekos 200m un 500m distancē kopā ar Ventspils airēšanas kluba “Uz viļņa” sportistiem Edgaru Zablovski, Nauri Zablovski, un Tomu Kozlovski.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem!