20. Jūlijs 2020.

17. – 19.jūlijā, Brocēnu airēšanas bāzē Cieceres ezerā aizvadīts Latvijas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās mūsu sportisti treneru Ojāra Burkovska un Rūtas Šaubergas vadībā.

Jēkabs Kalenda kļuva par divkārtēju Latvijas čempionu junioriem smaiļošanas četriniekiem 200m un 500m distancēs, viņam arī sudraba medaļa smaiļošanas vieniniekos 200m distancēs.

Rinalds Ozolnieks U-23 vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļas kanoe divnieku 200m, 500m un 1000m distancēs un bronzu kanoe vieniniekos 500m un 1000m distancēs.

Junioru grupā bronzas medaļu kanoe divniekos 500m distancē izcīnīja Daniels Siders un Daniils Suhanovs, viņiem vēl trīs bronzas medaļas, kopā ar Aleksandru Romanovu un Aleksandru Sabarņa, kanoe četriniekā 200m, 500m un 1000m distancēs.