05. Oktobris 2020.

3.oktobrī, Jelgavā notika tradicionālās Zemgales maratona sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas bija arī Latvijas un Baltijas čempionāts maratona distancēs. Kopumā piedalījās 190 sportisti, kuru vidū bija 9 sporta skolas “Spars” airētāji.

Sacensības notika 8km un 16km vieninieku distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā piecās vecuma grupās.

Daniels Siders kanoe vieniniekos 16km distancē jauniešu grupā izcīnīja 3.vietu, bet Daniils Suhanovs 4.vietu. 8km distancē zēniem smaiļošanā Gustavs Tīrmanis izcīnīja 5.vietu, Aleksejs Masaitis 10.vietu, bet Daniils Guks 15.vietu. 16km distancē smaiļošanā jauniešiem Krišs Lasmanis ierindojās 15.vietā. 8km distancē meitenēm smaiļošanā Karīnai Treigūtei 6.vieta, Nikolai Bertānei 12.vieta, bet Sofijai Justelei 13.vieta.