06. Jūnijs 2021.

Jelgavā notika šīs sezonas pirmais “LVS/Sportland kauss” sacensību posms, kurā panākumus trenera Jura Petroviča vadībā guvuši mūsu vieglatlēti.

Lielisks starts padevās Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Darjai Sopovai, kura uzvarēja trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13,20m, kā arī izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 6,31m un izpildīja Eiropas U-20 čempionāta normatīvu.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Roberts Mažrims izcīnīja 3.vietu augstlēkšanā (1,89m). Luīzei Dārtai Sietiņai 8.vieta 100m barjerskriešanā 14,93 sek. un 13.vieta tāllēkšanā 5,20m. Sporta skolas “Spars” sportistam Jānim Lancmanim 4.vieta trīssoļlēkšanā 12,82m.

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā, trīs sporta veidos, iekļauti 14 sportisti un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija programmas darbībai 2020.gadā piešķīrusi finansējumu 84 000 eiro apmērā, kurš paredzēts naktsmītņu nodrošināšanai sporta internātā, medicīnas pakalpojumiem, komandējumu izdevumiem mācību – treniņu nometnēs un sacensībās, stipendiju izmaksai, kā arī sporta bāžu izdevumiem. Līdzvērtīgu finansējumu iegulda arī Ventspils pašvaldība, kas nodrošina bāzes, pedagogu atalgojumu, fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī inventāru.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem!