11. Augusts 2020.

8. – 9.augustā, Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U23 grupai, kurā piedalījās 7 mūsu sportisti un izcīnīja 2 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas.

Par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva Rūta Kate Lasmane (treneri Juris Petrovičs un Andris Kronbergs), kura trīssoļlēkšanā aizlēca  13.82m, par 25 centimetriem uzlabojot personisko rekordu. Sasniegtais rezultāts ir Latvijas visu laiku sestais labākais rezultāts. Tāpat Rūta uzvarēja tāllēkšanas sacensībās ar rezultātu 6,10m.

Sudraba un bronzas medaļas izcīnīja Darja Sopova (treneri Juris Petrovičs un Andris Kronbergs), kurai 2.vieta trīssoļlēkšanā (12,54m) un 3.vieta augstlēkšanā (1,74m).

200m skriešanā Luīzei Dārtai Sietiņai (treneri Juris Petrovičs un Andris Kronbergs) 3.vieta 25,31 sek. Soļotājam Ruslanam Smolonskim (treneris Modris Liepiņš) 2.vieta 10000m soļošanā 43:55,92.

Kārtslēkšanā bronzas medaļa Anetei Jetei Meierei (treneris Mareks Ārents) (3,15m).

Citi mūsu sportistu rezultāti:

4x100m stafete sievietēm R.K.Lasmane, L.D.Sietiņa, D.Sopova, E.Martinsone) 4.vieta 48,83 sek.

Luīze Dārta Sietiņa (100m barjerskriešana) 4.vieta 15,00 sek.