27. Oktobris 2022.

Vakar, 26.oktobrī, sezonas otro mājas spēli aizvadīja Ventspils Sporta skolas “Spars” sieviešu basketbola komanda. “Sparam” pretī stājās Valmieras komanda Valmiera GLASS VIA/BVBS.

Laukuma saimnieces bija pārākas visās ceturtdaļās un svinēja uzvaru ar rezultātu 93:56 (24:11, 23:15, 24:15, 22:15).

Ar 28 gūtiem punktiem, 8 savāktām atlēcošajām bumbām un 9 rezultatīvām piespēlēm Ventspils Sporta skolas “Spars” komandā izcēlās Martina Bertāne. Otrā rezultatīvākā “Spars” spēlētāja ar 22 gūtiem punktiem, 9 savāktām atlēcošajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm bija Annija Zvirgzdiņa. Jāatzīmē, ka šajā mačā spēles laukumā vismaz 10 minūtes pavadīja katra “Spars” komandā pieteiktā spēlētāja, kā arī ikviena ir guvusi pa kādam punktam.

Pēc 3 veiksmīgi nospēlētiem mačiem un 3 gūtām uzvarām Ventspils “Spars” komanda Pullman Sieviešu basketbola līgas turnīra tabulā ierindojas 1.vietā. Ar 2 nospēlētām spēlēm un neviena zaudējuma 2.vietā ierindojas BJBS Rīga/Junieres-2 komanda. Savukārt Valmiera GLASS VIA/BVBS komanda, piedzīvojot 3 zaudējumus 3 nospēlētajās spēlēs, ir turnīra tabulas apakšgalā.

Nākamo spēli Ventspils “Spars” sieviešu basketbola komanda aizvadīs 3.novembrī plks. 17:30, uzņemot pie sevis , Olimipiskā centra “Ventspils” mājas zālē, BJBS Rīga/ Juniores-2 komandu. Spēle solās būt interesanta, jo abas komandas ierindojas šī brīža turnīra tabulas augšgalā.