07. Marts 2021.

Nīderlandes pilsētā Dorbrehtā aizvadīts pasaules čempionāts šorttrekā, kurā trenera Jēkaba Saulīša vadībā piedalījās Ventspils sporta skolas “Spars” un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Anna Jansone un Roberts Krūzbergs.

Robertam Krūzbergam veiksmīgākais individuālais starts padevās 1000m distancē, kurā sportists izcīnīja 15.vietu. Pārējās divās distancēs starts gan bija nesekmīgs, jo 1500m distancē priekšsacīkstēs tika saņemta diskvalifikācija un iegūta 40.vieta, bet 500m priekšsacīkstēs piedzīvots kritiens un kopvērtējumā 35.vieta. Trīs distanču summā Roberts ierindojās 34.vietā.

Juniore Anna Jansone 1000m un 1500m ierindojās 29.vietā, bet 500m distancē 33.vietu, kas kopvērtējumā viņai deva 33.vietu,

Ar sacensību rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Sakām lielu paldies Ventspils pilsētas pašvaldībai, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Slidošanas asociācijai, Latvijas Olimpiskai komitejai un Latvijas Sporta federāciju padomei par sniegto finansiālo atbalstu, lai nodrošinātu sportistu gatavošanos un dalību pasaules čempionātā šorttrekā.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!