Ventspils Sporta skolā “Spars” smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta veidā tiek uzņemti izglītojamie no 7 gadu vecuma. Smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta veidā mūsu skolā tiek īstenotas licencētas un akreditētas profesionālās ievirzes izglītības programmas džudo – 20V 813 00 un 30V 813 00. Uzņemšana smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta veida nodaļā norisinās katru gadu no 1.-30.septembrim. Par uzņemšanas kārtību un nepieciešamiem dokumentiem var uzzināt šeit .

Smaiļošana un kanoe airēšana skaitļos

69
Izglītojamie
6
Grupas
3
Treneri

Treneri

Ojārs Burkovskis
Ojārs Burkovskis
Smaiļošanas un kanoe airēšanas treneris

Izglītība: Augstākā

Kategorija: A kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai: ojars.burkovskis@ventspils.lv 

Ģirts Ločmelis
Ģirts Ločmelis
Smaiļošanas un kanoe airēšanas treneris

Izglītība: Vidējā

Kategorija: C kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai: girts.locmelis@ventspils.lv 

Rūta Šauberga
Rūta Šauberga
Smaiļošanas un kanoe airēšanas trenere

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai: ruta.sauberga@ventspils.lv 

Trenera Ojāra Burkovska nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija  Pirmdiena  Otrdiena  Trešdiena  Ceturtdiena Piektdiena  Sestdiena 
MT – 3 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 16.00 – 18.00 11.30 – 12.10
MT – 4 17.20 – 18.40 16.20 – 17.00 17.00 – 19.40 17.00 – 18.20 18.00 – 18.40 9.30 – 10.50
MT – 7 15.00 – 15.40 17.00 – 19.40 18.20 – 20.20 17.00 – 19.40 18.40 – 20.00 10.50 – 12.10
SMP – 1 15.40 – 17.00 17.00 – 19.40 17.00 – 18.40 18.20 – 19.40 17.20 – 20.00 9.30 – 10.50

Trenera Ģirta Ločmeļa nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena  Sestdiena
MT – 3 16.00 – 17.20 15.00 – 16.20 15.00 – 17.00 16.00 – 17.20 10.50 – 11.30
MT – 3 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 16.00 – 18.00 11.30 – 12.10
MT – 4 17.20 – 18.40 16.20 – 17.00 17.00 – 19.40 17.00 – 18.20 18.00 – 18.40 9.30 – 10.50
MT – 7 15.00 – 15.40 17.00 – 19.40 18.20 – 20.20 17.00 – 19.40 18.40 – 20.00 10.50 – 12.10
SMP – 1 15.40 – 17.00 17.00 – 19.40 17.00 – 18.40 18.20 – 19.40 17.20 – 20.00 9.30 – 10.50

Treneres Rūtas Šaubergas nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija  Pirmdiena Otrdiena  Trešdiena  Ceturtdiena Piektdiena  Sestdiena 
MT – 4 17.00 – 19.00 16.00 – 17.00 15.30 – 16.30 15.30 – 17.30 12.10 – 13.50
SMP – 3 17.00 – 19.00 19.00 – 21.00 18.20 – 20.20 19.00 – 21.00 18.00 – 20.00 8.50 – 12.10

Smaiļošanas un kanoe airēšanas nodarbības norisinās

Nepieciešamie individuālie mācību piederumi


Galerija

Visas galerijas

Sporta veida federācija

Latvijas kanoe federācija

close
Galerijas nosaukums
Autors: Pēteris Skudra
1 / 20

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi.

Piekrītu