04. Novembris 2022.

Roberta Prūša trenētā Sporta skolas “Spars” sieviešu basketbola komanda turpina uzvaru sēriju, gūstot ceturto panākumu Pullman Sieviešu basketbola līgā. Mājas laukumā tika pārspēta BJBS Rīga/Juniores-2 komanda ar rezultātu 80:63.

Laukuma saimnieces izvirzijās vadībā jau pirmajā ceturtdaļā, sekmīgi gūstot punktus un labi spēlējot aizsardzībā, noslēdzot ceturtdaļu ar rezultātu 30:11. Otrā ceturtdaļa noritēja līdzvērtīgi, abām komandām gūstot pa 20 punktiem, savukārt trešo ceturtdaļu “Spars” meitenes zaudēja BJBS Rīga/Juniorēm-2 (10:13), taču spēja saglabāt kopējo punktu pārsvaru, pateicoties labi nospēlētai pirmai ceturtdaļai.  Arī ceturtā ceturtdaļa izvērtās līdzvērtīga, “Spars” komandai gūstot 20 punktus, bet BJBS Rīga/Juniores-2 19 punktus, spēli noslēdzot ar rezultātu 80:63.

Rezultatīvākās spēlētājas “Spars” komandā – Martina Bertāne (23 punkti, 9 savāktas atlēcošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles), Laura Igare (14 punkti, 3 atlēcošās bumbas, 1 rezultatīva piespēle),  Ulla Ērkšķe (11 punkti, 5 atlēcošās bumbas un 1 rezultatīva piespēle).  Annija Zvirgzdiņa izcēlās ar 18 atlēcošajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm.

Pēc nospēlētām 4 spēlēm un gūtam 4 uzvarām Ventspils Sporta skolas “Spars” komanda saglabā turnīra tabulas 1.vietu.

Nākamo spēli “Spars” basketbolistes aizvadīs 10.novembrī Rīgā, kur to viesos uzņems Rīgas Tehniskās universitātes komanda.

Titulbilde: Ventas Balss