02. Augusts 2021.

No 29. līdz 31.jūlijam, Limbažos, notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā junioru un U-23 vecuma grupām.

Sacensības notika visai skarbos laika apstākļos, kuru ietekmē nācās pārcelt vairākus braucienus.

Tomēr neskatoties uz grūtībām, teicami nostartēja sporta skolas “Spars” airētāji. Par Latvijas junioru čempionu kanoe vieniniekos 500m un 1000m distancēs kļuva Daniels Siders. Viņam arī otrā vieta kanoe vieniniekos 200m distancē.

Anna Saļņikova (airēšanas klubs “Uz viļņa), kopā ar limbažnieci Sigitu Dreimani, ieguva zelta medaļas smaiļošanas divniekos 500m distancē, U-23 vecuma grupā.

Daniels Siders, Aleksandrs Romanovs, Aleksandrs Sabarņa un Daniils Suhanovs kanoe četriniekā izcīnīja sudraba medaļas 200m un 500m distancēs.

Bronzas medaļas kanoe divniekos 200m un 500m izcīnīja Daniels Siders un Daniils Suhanovs, bet 1000m distancē Aleksandrs Romanovs un Aleksandrs Sabarņa.

Limbažos notika atlase uz Pasaules čempionātu junioriem un Olimpic Hopes sacensībām.

Pasaules čempionātam junioriem, kas no 3. līdz 6.septembrim notiks Portugālē kvalificējies sporta skolas “Spars” kanoe airētājs Daniels Siders.

Olimpic Hopes sacensībās, kas no 10. līdz 12.septembrim notiks Čehijā, Latviju pārstāvēs Daniels Siders, Gustavs Tīrmanis un Aleksejs Masaitis.