Ventspils Sporta skolā “Spars” sporta vingrošanas sporta veidā tiek uzņemti izglītojamie no 5 gadu vecuma. Sporta vingrošanas sporta veidā veidā mūsu skolā tiek īstenotas licencētas un akreditētas profesionālās ievirzes izglītības programmas sporta vingrošanā – 20V 813 00 un 30V 813 00. Uzņemšana sporta vingrošanas sporta veida nodaļā norisinās katru gadu no 1.-30.septembrim. Par uzņemšanas kārtību un nepieciešamiem dokumentiem var uzzināt šeit .

Sporta vingrošana skaitļos

183
Izglītojamie
16
Grupas
8
Treneri

Treneri

Nadežda Seile
Nadežda Seile
Sporta vingrošanas vecākā trenere

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai: nadezda.seile@ventspils.lv 

Bruno Kaņepe
Bruno Kaņepe
Sporta vingrošanas treneris

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai:bruno.kanepe@ventspils.lv 

Antoņina Kuzņecova
Antoņina Kuzņecova
Sporta vingrošanas trenere

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai:antonina.kuznecova@ventspils.lv 

Liene Parijenko
Liene Parijenko
Sporta vingrošanas trenere

Izglītība: Studē

Kategorija:

Saziņai:liene.parijenko@ventspils.lv 

Valērija Savicka
Valērija Savicka
Sporta vingrošanas trenere

Izglītība: Studē

Kategorija:

Saziņai:valerija.savicka@ventspils.lv 

Nataļja Seile
Nataļja Seile
Sporta vingrošanas trenere

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai:natalja.seile@ventspils.lv 

Ilmārs Seilis
Ilmārs Seilis
Sporta vingrošanas treneris

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai:ilmars.seilis@ventspils.lv 

Ēriks Šulcs
Ēriks Šulcs
Sporta vingrošanas treneris

Izglītība: Augstākā

Kategorija: B kategorijas (sporta trenera) sertifikāts

Saziņai:eriks.sulcs@ventspils.lv 

Treneres Nadeždas Seiles nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
MT – 5 16. 30 – 18.30 17.00 – 19.00 16.30 – 18.30 17. 00 – 19.00 16.30 – 18.30
MT – 4 15.10 – 16.30 15.00 – 17.00 15.10 – 16.30 15.00 – 17.00 9.00 – 11.00

Trenera Bruno Kaņepes nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
SSG 18.00 – 19.20 17.00 – 18.20 17.00 – 18.20
MT – 1 18.30 – 20.30 18.30 – 20.30 12.00 – 13.20
MT – 3 16.00 – 18.00 16.00 – 18.00 16.00 – 17.20 16.00 – 18.00

Treneres Lienes Parijenko nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
SSG 17.30 – 18.50 17.30 – 18.50 17.30 – 18.50
SSG 18.00 – 20.00 18.00 – 20.00

Treneres Valērijas Savickas nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
SSG 18.00 – 19.20 18.00 – 19.20 18.00 – 19.20
MT – 3 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 16.00 14.00 – 15.20
MT – 7 16.00 – 18.00 16.00 – 18.00 15.00 – 17.40 16.00 – 18.40 15.20 – 17.20 9.30 – 10.50

Treneres Nataļjas Seiles nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
MT – 1 18.00 – 19.20 17.00 – 19.00 17.30 – 19.30
MT – 3 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 15.00 – 16.20

Trenera Ilmāra Seiļa nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
MT – 2 14.30 – 15.10 14.30 – 16.30 14.30 – 15.10
MT – 5 16. 30 – 18.30 17.00 – 19.00 16.30 – 18.30 17. 00 – 19.00 16.30 – 18.30
SSG 18.00 – 20.00 18.00 – 20.00

Trenera Ērika Šulca nodarbību grafiks

Grupu kvalifikācija Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
SSG 17.40 – 19.00 17.40 – 19.00 17.40 – 19.00
MT – 2 16.10 – 17.40 17.30 – 19.00 16.10 – 17.40 16.10 – 17.40

Sporta vingrošanas nodarbības norisinās:

Nepieciešamie individuālie mācību piederumi:

Galerija

Visas galerijas

Sporta veida federācija


close
Galerijas nosaukums
Autors: Pēteris Skudra
1 / 20

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi.

Piekrītu